Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по контролю за целевым использованием бюджетных средств и своевременным выполнением работ по реализации инвестиционных программ и проектов регионального развития, которые реализуются в 2015 году за счет средств государственного фонда регионального развития

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.09.2015 № 296-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.09.2015 р. N 296-р

Про створення робочої групи щодо контролю за цільовим використанням бюджетних коштів та своєчасним виконанням робіт з реалізації інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізуються 2015 року за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

Відповідно до статей 2, 13, 17, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року N 195 "Питання використання у 2015 році коштів державного фонду регіонального розвитку", з метою цільового та ефективного використання коштів державного фонду регіонального розвитку 2015 року:

1. Утворити робочу групу щодо контролю за цільовим використанням бюджетних коштів та своєчасним виконанням робіт з реалізації інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізуються 2015 року за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі - робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Романчука М. П.

 

Опрос