Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о пункте выдачи населению и работникам формирований и специализированных служб гражданской защиты средств радиационной и химической защиты

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 08.09.2015 № 271-р

Про затвердження Положення про пункт видачі населенню і працівникам формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту засобів радіаційного і хімічного захисту

Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
від 8 вересня 2015 року N 271-р

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області
від 18 вересня 2015 р. за N 139/2305

Відповідно до статей 2, 23, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 19 Кодексу цивільного захисту України, пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2002 року N 1200 "Про затвердження Порядку забезпечення населення і працівників формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту засобами індивідуального захисту, приладами радіаційної та хімічної розвідки, дозиметричного і хімічного контролю", пункту 8 Порядку видачі непрацюючому населенню засобів індивідуального захисту органів дихання від бойових отруйних речовин, затвердженого наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 03 лютого 2005 року N 59, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2005 року за N 222/10502:

1. Затвердити Положення про пункт видачі населенню і працівникам формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту засобів радіаційного і хімічного захисту, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 19 травня 2005 року N 144-р "Про організацію видачі засобів індивідуального захисту органів дихання від бойових отруйних речовин в умовах воєнного стану та затвердження Положення про пункт видачі засобів індивідуального захисту органів дихання від бойових отруйних речовин в умовах воєнного стану в Миколаївській області", зареєстроване в Миколаївському обласному управлінні юстиції 31 травня 2005 року за N 21/1446.

3. Запропонувати Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області (Грицаєнку М. Г.):

1) подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області;

2) довести це розпорядження до відома населення області через засоби масової інформації.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Романчука М. П.

 

Опрос