Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении исполнения распоряжения Кабинета Министров Украины от 2 сентября 2015 года N 892-р

Областная государственная администрация
Распоряжение от 16.09.2015 № 279-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.09.2015 р. N 279-р

Про забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 року N 892-р

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 22, 24 Бюджетного кодексу України, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року N 415 "Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету" та розпорядженням Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 року N 892-р "Про виділення коштів для проведення аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася на напірному каналізаційному колекторі у м. Вознесенську Миколаївської області", з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у м. Вознесенську Миколаївської області:

1. Взяти до відома, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 року N 892-р "Про виділення коштів для проведення аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася на напірному каналізаційному колекторі у м. Вознесенську Миколаївської області" для проведення аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася на напірному каналізаційному колекторі у м. Вознесенську Миколаївської області Миколаївській облдержадміністрації з резервного фонду державного бюджету виділено 15342,52 тис. гривень.

2. Доручити управлінню капітального будівництва облдержадміністрації (Нуждову):

1) виконувати функції замовника по виконанню аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася на напірному каналізаційному колекторі у м. Вознесенську Миколаївської області (далі - замовник);

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос