Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер на 2015 год по реализации Стратегии государственной политики относительно наркотиков на период до 2020 года в Николаевской области

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 07.08.2015 № 237-р
редакция действует с 04.03.2016

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.08.2015 р. N 237-р

Про затвердження плану заходів на 2015 рік з реалізації Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року в Миколаївській області

Розпорядження знято з контролю як виконане
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
від 4 березня 2016 року N 75-р)

Відповідно до статей 2, 16, 22, 23, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою дотримання вимог законів України "Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживання ними" та "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори", забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 514-р "Про затвердження плану заходів на 2015 рік з реалізації Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року", протидії поширенню наркоманії серед населення Миколаївської області та посилення боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів:

1. Затвердити план заходів на 2015 рік з реалізації Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року в Миколаївській області (далі - план заходів) (додається).

2. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання плану заходів та інформувати управління охорони здоров'я облдержадміністрації про його виконання до 05 січня 2016 року для подання відповідної інформації до Кабінету Міністрів України.

3. Доручити головам райдержадміністрацій та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання та фінансування заходів у межах загальної суми видатків, що передбачаються у відповідних бюджетах на цю мету, а також за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Янішевську О. А.

 

Опрос