Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании рабочей группы по вопросам обеспечения жильем военнослужащих и участников антитеррористической операции в Николаевской области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 22.07.2015 № 224-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.07.2015 р. N 224-р

Про утворення робочої групи з питань забезпечення житлом військовослужбовців та учасників антитерористичної операції в Миколаївській області

Відповідно до статей 23, 27, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення житлом військовослужбовців та учасників антитерористичної операції:

1. Утворити робочу групу з питань забезпечення житлом військово-службовців та учасників антитерористичної операції в Миколаївській області у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі з питань забезпечення житлом військовослужбовців та учасників антитерористичної операції в Миколаївській області проводити моніторинг потреби у житлі військовослужбовців та учасників антитерористичної операції і вносити пропозиції щодо вжиття необхідних заходів для забезпечення зазначеної категорії осіб житлом у встановленому чинним законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Романчука М. П.

Опрос