Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение председателя облгосадминистрации от 08.08.2013 N 228-р "О создании рабочей группы по содействию организации карантинных мер на территории Николаевской области"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 13.07.2015 № 210-р
редакция действует с 04.03.2016

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.07.2015 р. N 210-р

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 08.08.2013 N 228-р "Про створення робочої групи із сприяння організації карантинних заходів на території Миколаївської області"

Розпорядження знято з контролю як виконане
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
від 4 березня 2016 року N 75-р)

Відповідно до статей 13, 21, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 12, 34 Закону України "Про карантин рослин", з метою своєчасного виявлення, локалізації та ліквідації карантинних організмів на території Миколаївської області та у зв'язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до складу робочої групи із сприяння організації карантинних заходів на території Миколаївської області, утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації від 08 серпня 2013 року N 228-р "Про створення робочої групи із сприяння організації карантинних заходів на території Миколаївської області", виклавши його в новій редакції згідно з додатком.

2. Доручити головам райдержадміністрацій, директору департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Піскун О. В., начальнику управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Гладкову Є. Л., виконувачу обов'язків директора департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Каськовій Г. Л., начальнику управління охорони здоров'я облдержадміністрації Капусті М. О. та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам, начальнику служби автомобільних доріг у Миколаївській області Блошенку В. І., директору ДП "Миколаївський облавтодор" Золотьку А. С. вживати заходів в межах повноважень щодо своєчасного виявлення, локалізації та ліквідації карантинних організмів.

Опрос