Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по вопросам обеспечения соблюдения действующего законодательства относительно использования земельных участков сельскохозяйственного назначения государственной и коллективной собственности (невытребованные паи) на территории Николаевской области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 08.06.2015 № 174-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.06.2015 р. N 174-р

Про створення робочої групи з питань забезпечення додержання чинного законодавства щодо використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та колективної власності (невитребувані паї) на території Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 13, 16, 21, 28, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 17, 122, 125 Земельного кодексу України, статті 26 Бюджетного кодексу України, з метою забезпечення додержання чинного законодавства в частині використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та колективної власності (невитребувані паї) на території Миколаївської області, наповнення місцевих бюджетів:

1. Створити робочу групу з питань забезпечення додержання чинного законодавства щодо використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та колективної власності (невитребувані паї) на території Миколаївської області (далі - робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Головам райдержадміністрацій спільно з органами місцевого самоврядування забезпечити до 15 червня 2015 року надання робочій групі інформації щодо фактів використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та колективної власності (невитребувані паї) на території відповідного району без правовстановлюючих документів та відповідної реєстрації права користування земельними ділянками.

3. Робочій групі внести пропозиції щодо вжиття заходів, спрямованих на забезпечення додержання чинного законодавства в частині використання земель сільськогосподарського призначення державної та колективної власності (невитребувані паї) на території Миколаївської області.

Опрос