Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжения председателя Николаевской облгосадминистрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 05.09.2014 № 271-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.09.2014 р. N 271-р

Про внесення змін до розпоряджень голови Миколаївської облдержадміністрації

Відповідно до статей 2, 22, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", в зв'язку з кадровими змінами:

1. Внести такі зміни до складу робочої групи з вирішення проблемних питань під час будівництва багатоповерхових житлових будинків у Миколаївській області, утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації від 19 липня 2012 року N 224-р "Про утворення робочої групи з вирішення проблемних питань під час будівництва багатоповерхових житлових будинків у Миколаївській області" (в редакції розпорядження голови облдержадміністрації від 22 липня 2014 року N 219-р):

1) вивести із складу робочої групи Болтянського О. М.

2) ввести до складу робочої групи першого заступника голови облдержадміністрації Романчука Миколу Павловича - головою робочої групи.

2. Внести такі зміни до складу координаційної ради з питань розвитку житлового будівництва у Миколаївській області, утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації від 14 червня 2013 року N 182-р "Про утворення координаційної ради з питань розвитку житлового будівництва у Миколаївській області та затвердження Положення про цю раду" (в редакції розпорядження голови облдержадміністрації від 22 липня 2014 року N 218-р):

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос