Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение председателя облгосадминистрации от 18 февраля 2013 года N 43-р "О создании государственной чрезвычайной противоэпизоотической комиссии при областной государственной администрации"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 20.06.2014 № 161-р
Утратил силу

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.06.2014 р. N 161-р

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 лютого 2013 року N 43-р "Про створення державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації"

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 2 листопада 2015 року N 349-р)

Відповідно до статей 16, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання статті 41 Закону України "Про ветеринарну медицину ", постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року N 1350 "Про затвердження Положення про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Кабінеті Міністрів України та типових положень про місцеві державні надзвичайні протиепізоотичні комісії" та у зв'язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до складу державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації, створеної розпорядженням голови облдержадміністрації від 18 лютого 2013 року N 43-р "Про створення державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації", виклавши його у новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 25 жовтня 2013 року N 304-р "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 лютого 2013 року N 43-р "Про створення надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Лусту В. В.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос