Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении исполнения распоряжения Кабинета Министров Украины от 21 ноября 2013 года N 975-р "Об утверждении плана мер по расширению площадей орошаемых земель в южных областях и обеспечению их эффективного использования на период до 2017 года" в Николаевской области

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 19.02.2014 № 34-р
редакция действует с 22.08.2018

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.02.2014 р. N 34-р

Про забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 року N 975-р "Про затвердження плану заходів щодо розширення площ зрошуваних земель у південних областях та забезпечення їх ефективного використання на період до 2017 року" у Миколаївській області

Розпорядження знято з контролю
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 22 серпня 2018 року N 361-р)

Відповідно до статей 2, 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 року N 975-р "Про затвердження плану заходів щодо розширення площ зрошуваних земель у південних областях та забезпечення їх ефективного використання на період до 2017 року" у Миколаївській області:

1. Затвердити план заходів щодо розширення площ зрошуваних земель у Миколаївській області та забезпечення їх ефективного використання на період до 2017 року (далі - план заходів), що додається.

2. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати керівникам територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, які визначені виконавцями плану заходів, забезпечити безумовне виконання заходів та інформувати у встановлені строки департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації про хід їх виконання.

3. Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації (Травянку) узагальнювати надані матеріали та інформувати Міністерство аграрної політики та продовольства України про стан виконання плану заходів щороку до 15 лютого.

Опрос