Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в состав региональной комиссии по вопросам изъятия и реализации грузов, находящихся свыше установленных сроков в морских торговых портах и на припортовых железнодорожных станциях Николаевской области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 14.08.2013 № 234-р
Утратил силу

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.08.2013 р. N 234-р

Про внесення змін до складу регіональної комісії з питань вилучення та реалізації вантажів, що знаходяться понад установлені терміни в морських торговельних портах і на припортових залізничних станціях Миколаївської області

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
від 2 жовтня 2014 року N 324-р)

Відповідно до статті 2, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та у зв'язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до складу регіональної комісії з питань вилучення та реалізації вантажів, що знаходяться понад установлені терміни в морських торговельних портах і на припортових залізничних станціях Миколаївської області, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 17 вересня 2002 року N 483-р "Про створення комісії з питань вилучення та реалізації вантажів, що знаходяться понад установлені терміни в морських торговельних портах і на припортових залізничних станціях Миколаївської області", виклавши його в новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 9 лютого 2009 року N 29-р "Про внесення змін до складу регіональної комісії з питань вилучення та реалізації вантажів, що знаходяться понад установлені терміни в морських торговельних портах і на припортових залізничних станціях Миколаївської області".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

Опрос