Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дополнительных мерах по обеспечению гарантий реализации прав и законных интересов детей в Николаевской области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 27.08.2013 № 247-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.08.2013 р. N 247-р

Про додаткові заходи із забезпечення гарантій реалізації прав та законних інтересів дітей в Миколаївській області

Відповідно до статей 2, 22, 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення виконання Плану організації виконання Указу Президента України від 01 червня 2013 року N 312 "Про додаткові заходи із забезпечення гарантій реалізації прав та законних інтересів дітей", схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 19 червня 2013 року (протокол N 41):

1. Затвердити додаткові заходи із забезпечення гарантій реалізації прав та законних інтересів дітей в Миколаївській області (далі - заходи), що додаються.

2. Доручити головам райдержадміністрацій та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам розробити відповідні заходи та забезпечити їх виконання.

3. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, відповідальним за виконання цих заходів, та запропонувати міським (міст обласного значення) головам щопівроку до 20 числа місяця, наступного за звітним, надавати інформацію про хід виконання заходів службі у справах дітей облдержадміністрації (Осауленко).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Іванцову Н. Б.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос