Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Устав учебно-методического центра гражданской защиты и безопасности жизнедеятельности Николаевской области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 25.06.2013 № 184-р
редакция действует с 16.03.2015

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.06.2013 р. N 184-р

Про внесення змін до Статуту навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області

Розпорядження знято з контролю
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 16 березня 2015 року N 60-р)

Відповідно до статей 2, 25, 27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 24 грудня 2012 року N 726/2012 "Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади", пункту 16 Положення про порядок підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів і фахівців у сфері цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 року N 874, та окремого доручення заступника Міністра надзвичайних ситуацій України від 05 березня 2013 року, голови комісії з проведення реорганізації N В-46 "Про здійснення організаційних заходів щодо перепідпорядкування організаційних структур":

1. Внести зміни до Статуту навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 02 серпня 2005 року N 211-р (у редакції розпорядження голови облдержадміністрації від 27 липня 2012 року N 244-р), виклавши його в новій редакції (додається).

2. Запропонувати начальнику навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області Корчинському О. І. забезпечити державну реєстрацію змін до Статуту навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області в установленому чинним законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос