Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по изучению возможностей отраслей народнохозяйственного комплекса области в направлении создания новых рабочих мест для лиц с ограниченными возможностями

Областная государственная администрация
Распоряжение от 30.11.2012 № 408-р
редакция действует с 11.09.2013

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.11.2012 р. N 408-р

Про створення робочої групи по вивченню можливостей галузей народногосподарського комплексу області у напрямі створення нових робочих місць для осіб з обмеженими можливостями

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 11 вересня 2013 року N 264-р

Відповідно до статей 2, 13, 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2012 року N 706 "Про затвердження Державної цільової програми "Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів" на період до 2020 року", з метою сприяння працевлаштуванню осіб з обмеженими можливостями, створення для них нових робочих місць:

1. Створити робочу групу по вивченню можливостей галузей народногосподарського комплексу області у напрямі створення нових робочих місць для осіб з обмеженими можливостями у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі проаналізувати стан створення в області нових робочих місць для осіб з обмеженими можливостями і до 01 травня 2013 року надати пропозиції Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації щодо поліпшення ситуації з їх працевлаштуванням.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

Опрос