Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Комплексного плана мер санитарной охраны территории Николаевской области на 2012 - 2016 годы

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 31.08.2012 № 301-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.08.2012 р. N 301-р

Про затвердження Комплексного плану заходів санітарної охорони території Миколаївської області на 2012 - 2016 роки

Відповідно до статей 2, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 28 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", статті 34 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2011 N 893 "Про затвердження Правил санітарної охорони території України", з метою запобігання занесенню і розповсюдженню на території Миколаївської області особливо небезпечних та небезпечних інфекційних та паразитарних хвороб людини, що мають міжнародне значення, а саме: натуральної віспи; поліомієліту, спричиненого диким поліовірусом; грипу, спричиненого новим субтипом вірусу; тяжкого гострого респіраторного синдрому SARS (ТГРС); холери; чуми; жовтої гарячки; геморагічних гарячок (Ебола, Ласса, Марбург, Кримської-Конго, Денге, Мачупо (болівійської), Хунін (аргентинської)); гарячки Західного Нілу; малярії; менінгококової хвороби; інших інфекцій та подій, екзотичних для області, в тому числі таких, при яких джерела і шляхи передачі є незвичайними, невідомими чи невизначеними і що може призвести до їх масового розповсюдження та виникнення подій, які можуть спричинити загрозу для здоров'я жителів області, і є, за своєю суттю, незвичайними і неочікуваними та мають серйозний ризик для розповсюдження у міжнародних масштабах:

1. Затвердити Комплексний план заходів санітарної охорони території Миколаївської області на 2012 - 2016 роки (додається).

2. Доручити головам райдержадміністрацій та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам протягом III кварталу 2012 року розробити комплексні плани заходів санітарної охорони відповідних районів і міст на 2012 - 2016 роки щодо запобігання занесенню і розповсюдженню особливо небезпечних та небезпечних інфекційних та паразитарних хвороб людини, що мають міжнародне значення, інших інфекцій та подій, екзотичних для області, в тому числі таких, при яких джерела і шляхи передачі є незвичайними, невідомими чи невизначеними і що може призвести до їх масового розповсюдження, та інформувати державну санітарно-епідеміологічну службу Миколаївської області про їх виконання щороку, до 15 січня, починаючи з 2013 року.

3. Доручити начальнику управління охорони здоров'я облдержадміністрації Хотіній С. Г. та рекомендувати головному державному санітарному лікарю Миколаївської області Клочку В. І. надавати організаційно-методичну та практичну допомогу закладам охорони здоров'я, державної санітарно-епідеміологічної служби міст та районів при опрацюванні планів протиепідемічної готовності, в тому числі при перепрофілюванні та паспортизації госпіталів, ізоляторів, обсерваторів, лабораторій тощо.

Строк: постійно

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 29 грудня 2008 року N 548-р "Про затвердження Комплексного плану заходів санітарної охорони території Миколаївської області на 2009 - 2013 роки".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Іванцову Н. Б.

 

Опрос