Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении мер по выполнению в Николаевской области Государственной программы развития внутреннего производства

Областная государственная администрация
Распоряжение от 13.08.2012 № 267-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.08.2012 р. N 267-р

Про затвердження заходів щодо виконання у Миколаївській області Державної програми розвитку внутрішнього виробництва

Відповідно до статей 2, 13, 17 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою забезпечення реалізації у Миколаївській області Державної програми розвитку внутрішнього виробництва, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 вересня 2011 року N 1130 "Про затвердження Державної програми розвитку внутрішнього виробництва":

1. Затвердити заходи щодо виконання у Миколаївській області Державної програми розвитку внутрішнього виробництва (далі - заходи), що додаються.

2. Доручити структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям та запропонувати територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад, які є відповідальними за виконання заходів, подавати щороку до 01 лютого Головному управлінню економіки облдержадміністрації інформацію про стан виконання заходів для її узагальнення та подання до 20 лютого Міністерству економічного розвитку і торгівлі України.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

Опрос