Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в состав комиссии по вопросам утилизации или уничтожения некачественных или опасных алкогольных напитков и табачных изделий при облгосадминистрации и Положение об этой комиссии

Областная государственная администрация
Распоряжение от 13.06.2012 № 187-р
Утратил силу

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.06.2012 р. N 187-р

Про внесення змін до складу комісії з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів при облдержадміністрації і Положення про цю комісію

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 21 лютого 2013 року N 48-р)

Відповідно до статей 2, 25, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2004 року N 508 "Про затвердження Порядку утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів", у зв'язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до складу комісії з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів при облдержадміністрації, утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації від 9 вересня 2004 року N 411-р "Про утворення комісії з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів при облдержадміністрації", виклавши його у новій редакції згідно з додатком.

2. Внести зміни до Положення про комісію з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів при облдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 9 вересня 2004 року N 411-р "Про утворення комісії з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів при облдержадміністрації", виклавши його у новій редакції (далі - Положення), що додається.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 19.05.2005 N 142-р "Про внесення змін до складу комісії з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів при облдержадміністрації".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

Опрос