Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в состав коллегии управления по вопросам физической культуры и спорта облгосадминистрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 19.06.2012 № 194-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.06.2012 р. N 194-р

Про внесення змін до складу колегії управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації

Відповідно до статті 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на підставі пункту 8 Положення про управління з питань фізичної культури і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 26 березня 2001 року N 168-р (в редакції розпорядження голови облдержадміністрації 18 червня 2003 року N 355-р), з метою погодженого вирішення питань, що належать до компетенції управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації та у зв'язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до складу колегії управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, створеної розпорядженням голови облдержадміністрації від 14 листопада 2008 року N 488-р "Про створення колегії управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації", виклавши його в новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 10 березня 2011 року N 60-р "Про внесення змін до складу колегії управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Іванцову Н. Б.

Опрос