Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по реализации в Николаевской области Стратегии государственной политики содействия развитию гражданского общества

Областная государственная администрация
Распоряжение от 03.05.2012 № 127-р
Утратил силу

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.05.2012 р. N 127-р

Про заходи щодо реалізації в Миколаївській області Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 12 лютого 2014 року N 28-р)

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Указу Президента України від 24 березня 2012 року N 212/2012 "Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації", доручення Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2012 року N 14100/1/1-12, з метою створення умов щодо розвитку інститутів громадянського суспільства в області:

1. Затвердити заходи щодо реалізації в Миколаївській області Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства (далі - заходи), що додаються.

2. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання зазначених заходів, про що інформувати управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації щокварталу до 30 числа останнього місяця.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

Опрос