Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об архитектурно-градостроительном совете при управлении регионального развития, градостроения и архитектуры облгосадминистрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 15.03.2012 № 68-р
Утратил силу

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.03.2012 р. N 68-р

Про затвердження Положення про архітектурно-містобудівну раду при управлінні регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації

Розпорядження знято з контролю
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 16 березня 2015 року N 60-р)

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 22 липня 2016 року N 270-р)

Відповідно до статей 2, 13, 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 20 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 N 108 "Про затвердження Типового положення про архітектурно-містобудівні ради", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 липня 2011 року за N 903/19641:

1. Утворити архітектурно-містобудівну раду при управлінні регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про архітектурно-містобудівну раду при управлінні регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації (додається).

3. Покласти на начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Атанасова О. П. організаційне забезпечення проведення засідань та оформлення рішень архітектурно-містобудівної ради при управлінні регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації.

4. Головам райдержадміністрацій утворити відповідні архітектурно-містобудівні ради при відділах з питань містобудування та архітектури райдержадміністрацій, визначити їх склад та затвердити положення про них.

5. Рекомендувати міським (міст обласного значення) головам утворити відповідні архітектурно-містобудівні ради при управліннях містобудування та архітектури міських рад.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос