Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке учета и выпуска маломерных судов, других плавсредств в территориальное море и внутренние воды Украины в пределах Николаевской области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Инструкция от 16.08.2011 № 247-р

Про затвердження Інструкції про порядок обліку та випуску маломірних суден, інших плавзасобів у територіальне море та внутрішні води України в межах Миколаївської області

Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
від 16 серпня 2011 року N 247-р

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Миколаївській області
16 грудня 2011 р. за N 89/1848

Відповідно до пунктів 1, 2 статті 2, пункту 7 статті 26 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 33 Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року N 1147, з метою упорядкування випуску маломірних суден та інших плавзасобів у територіальне море та внутрішні води України, а також постійного та тимчасового їх обліку в межах Миколаївської області:

1. Затвердити Інструкцію про порядок обліку та випуску маломірних суден, інших плавзасобів у територіальне море та внутрішні води України в межах Миколаївської області (додається).

2. Управлінню промисловості та розвитку інфраструктури Миколаївської обласної державної адміністрації (далі - облдержадміністрації) (Максимчуку М. М.) довести це розпорядження до відома населення області через засоби масової інформації.

Опрос