Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации исполнения трехстороннего меморандума о взаимопонимании и сотрудничестве между Николаевским областным советом, областной государственной администрацией и благотворительным фондом "Розвиток України"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.11.2011 № 336-р
редакция действует с 16.03.2015

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.11.2011 р. N 336-р

Про організацію виконання тристороннього меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Миколаївською обласною радою, обласною державною адміністрацією та благодійним фондом "Розвиток України"

Розпорядження знято з контролю
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 16 березня 2015 року N 60-р)

Відповідно до статей 2, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою забезпечення виконання тристороннього меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Миколаївською обласною радою, обласною державною адміністрацією та благодійним фондом "Розвиток України" з реалізації Програми "Зниження захворюваності на туберкульоз в Україні за рахунок розширення та покращення доступу до високоякісних послуг з профілактики та лікування туберкульозу":

1. Затвердити заходи з організації виконання тристороннього меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Миколаївською обласною радою, обласною державною адміністрацією та благодійним фондом "Розвиток України" (далі - заходи), що додаються.

2. Доручити головам райдержадміністрацій та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам затвердити відповідні заходи з урахуванням затверджених цим розпорядженням заходів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос