Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы для рассмотрения возможности реализации национального проекта "LNG терминал" - морской терминал по приемке сжиженного природного газа" в районе г. Очакова или Березанского лимана Николаевской области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 18.10.2011 № 306-р
редакция действует с 21.02.2013

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.10.2011 р. N 306-р

Про створення робочої групи для розгляду можливості реалізації національного проекту "LNG термінал" - морський термінал з приймання скрапленого природного газу" в районі м. Очакова або Березанського лиману Миколаївської області

Розпорядження знято з контролю
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 21 лютого 2013 року N 48-р)

Відповідно до статей 2, 21, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою підготовки матеріалів, координації заходів, пов'язаних з розробкою техніко-економічного обґрунтування національного проекту "LNG термінал" - морський термінал з приймання скрапленого природного газу" в районі м. Очакова або Березанського лиману:

1. Створити робочу групу для розгляду можливості реалізації національного проекту "LNG термінал" - морський термінал з приймання скрапленого природного газу" в районі м. Очакова або Березанського лиману Миколаївської області (далі - робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі забезпечити опрацювання та надання Державному агентству з інвестицій та управління національними проектами України необхідних матеріалів щодо можливості реалізації національного проекту "LNG термінал" - морський термінал з приймання скрапленого природного газу" в районі м. Очакова або Березанського лиману.

Опрос