Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в состав комиссии по установлению пенсий за особые заслуги перед Украиной при Николаевской облгосадминистрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 31.10.2011 № 312-р
Утратил силу

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.10.2011 р. N 312-р

Про внесення змін до складу комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Миколаївській облдержадміністрації

Розпорядження втратило чинність
(у зв'язку з втратою чинності
розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 14 березня 2003 року N 120-р
згідно з
 розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 28 лютого 2017 року N 55-р)

Відповідно до статті 2, пункту 1 статті 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та статті 2 Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною":

1. Внести зміни до складу комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Миколаївській облдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 14 березня 2003 року N 120-р "Про комісію з встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною при Миколаївській облдержадміністрації", виклавши його в новій редакції, згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 16 березня 2011 року N 66-р "Про внесення змін до складу комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Миколаївській облдержадміністрації".

Опрос