Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении технической документации по землеустройству и предоставлении земельного участка гражданке Украины Парпуланской Светлане Ивановне в долгосрочную аренду сроком на 49 лет для обслуживания существующей базы отдыха "Березка" из земель государственной собственности, непредоставленных в собственность или пользование, за пределами населенных пунктов в пределах территории Коблевского сельского совета Березанского района Николаевской области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 01.03.2011 № 49-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.03.2011 р. N 49-р 

Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельної ділянки громадянці України Парпуланській Світлані Іванівні в довгострокову оренду терміном на 49 років для обслуговування існуючої бази відпочинку "Берізка" із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про оренду землі", Закону України "Про землеустрій", статей 17, 93, 123, 124, 125, 126, 134 та пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою, матеріали погодження технічної документації із землеустрою відповідними органами:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою громадянці України Парпуланській Світлані Іванівні, яка надається в довгострокову оренду терміном на 49 років для рекреаційного призначення під розміщення та обслуговування існуючої бази відпочинку "Берізка" (за адресою: с. Коблеве, просп. Курортний, 35) за межами населеного пункту в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області.

2. Надати земельну ділянку громадянці України Парпуланській Світлані Іванівні в оренду терміном на 49 років для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази відпочинку "Берізка" (за адресою: с. Коблеве, просп. Курортний, 35) за межами населеного пункту в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області, загальною площею 1,30 га забудованих земель, з них: 1,30 га землі, які використовуються для відпочинку та інші відкриті землі, в тому числі: 1,30 га землі кемпінгів, будинків для відпочинку або проведення відпусток, з них:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос