Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в состав постоянно действующей экспертной комиссии облгосадминистрации по вопросам конфиденциальной информации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 20.08.2010 № 300-р
Утратил силу

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.08.2010 р. N 300-р

Про внесення змін до складу постійно діючої експертної комісії облдержадміністрації з питань конфіденційної інформації

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 13 червня 2012 року N 188-р)

Відповідно до статей 2, 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту першого Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року N 1893, з метою вирішення питань щодо віднесення відомостей до конфіденційної інформації:

1. Внести зміни до складу постійно діючої експертної комісії облдержадміністрації з питань конфіденційної інформації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 11 грудня 2007 року N 399-р "Про створення постійно діючої експертної комісії облдержадміністрації з питань конфіденційної інформації", виклавши його в новій редакції згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

Опрос