Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в состав редакционной коллегии областной книги научно-документальной серии издания "Реабилитированы историей"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 30.07.2010 № 252-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.07.2010 р. N 252-р

Про внесення змін до складу редакційної колегії обласної книги науково-документальної серії видання "Реабілітовані історією"

Відповідно до статті 2, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 11 вересня 1992 року N 530 "Про підготовку і випуск серії книг "Реабілітовані історією", з метою вдосконалення роботи редакційної колегії обласної книги науково-документальної серії видання "Реабілітовані історією":

1. Внести зміни до складу редакційної колегії обласної книги науково-документальної серії видання "Реабілітовані історією", затвердженого розпорядженням представника Президента України в Миколаївській області від 18 лютого 1993 р. N 84 "Про підготовку і випуск обласної книги науково-документальної серії видання "Реабілітовані історією", виклавши його в новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 11.06.2008 N 263-р "Про внесення змін до складу редакційної колегії обласної книги науково-документальної серії видання "Реабілітовані історією".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

Опрос