Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение председателя облгосадминистрации от 9 января 2009 года N 5-р "О создании областного оперативного штаба по вопросам стабильного газоснабжения"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 07.05.2010 № 129-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.05.2010 р. N 129-р

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 9 січня 2009 року N 5-р "Про створення обласного оперативного штабу з питань сталого газопостачання"

Відповідно до статті 2, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення безперебійного газопостачання соціально значущих об'єктів на території області та у зв'язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до складу обласного оперативного штабу з питань сталого газопостачання, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 9 січня 2009 року N 5-р "Про створення обласного оперативного штабу з питань сталого газопостачання", виклавши його в новій редакції згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

Опрос