Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение председателя облгосадминистрации от 24 июля 2006 года N 224-р "О создании координационного совета по вопросам безопасности энергоснабжения при облгосадминистрации"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 07.05.2010 № 128-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.05.2010 р. N 128-р

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 24 липня 2006 року N 224-р "Про створення координаційної ради з питань безпеки енергопостачання при облдержадміністрації"

Відповідно до статті 2, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про електроенергетику" та з метою забезпечення безперебійного енергопостачання соціально значущих та потенційно небезпечних об'єктів на території області:

1. Внести зміни до складу координаційної ради з питань безпеки енергопостачання при облдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 24 липня 2006 року N 224-р "Про створення координаційної ради з питань безпеки енергопостачання", виклавши його в новій редакції згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

Опрос