Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по реализации Концепции социальной адаптации лиц, отбывших наказание в виде лишения свободы на определенный срок, до 2015 года на территории Николаевской области

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 23.03.2010 № 90-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.03.2010 р. N 90-р

Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції соціальної адаптації осіб, які відбули покарання у виді позбавлення волі на певний строк, до 2015 року на території Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 23, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 липня 2009 року N 740-р "Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції соціальної адаптації осіб, які відбули покарання у виді позбавлення волі на певний строк, до 2015 року":

1. Затвердити план заходів з реалізації Концепції соціальної адаптації осіб, які відбули покарання у виді позбавлення волі на певний строк, до 2015 року на території Миколаївської області (далі - план заходів), що додається.

2. Доручити головам райдержадміністрацій та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам затвердити відповідні плани заходів щодо реалізації Концепції соціальної адаптації осіб, які відбули покарання у виді позбавлення волі на певний строк, до 2015 року на території Миколаївської області.

3. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання затвердженого плану заходів та щопівроку до 25 числа останнього місяця інформувати Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням.

4. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації (Сивопляс) здійснювати постійний моніторинг виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів та щопівроку до 5 числа наступного місяця інформувати Міністерство праці та соціальної політики України про результати роботи.

Опрос