Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об основных заданиях гражданской защиты Николаевской области на 2010 год

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 31.12.2009 № 520-р
Утратил силу

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.12.2009 р. N 520-р

Про основні завдання цивільного захисту Миколаївської області на 2010 рік

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 17 лютого 2011 року N 36-р)

Відповідно до статті 27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", законів України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", "Про правові засади цивільного захисту", розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2009 року N 1454-р "Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2010 рік":

1. Затвердити аналіз стану цивільного захисту Миколаївської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту України за 2009 рік (додається), план основних заходів з підготовки Миколаївської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту України на 2010 рік (додається), графік проведення навчань та тренувань органів управління та сил цивільного захисту районних та міських ланок Миколаївської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту України на 2010 рік (додається), план інспекторських та інших перевірок з питань цивільного захисту та техногенної безпеки Миколаївської області на 2010 рік (додається) та комплексний план проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи та навчання населення Миколаївської області з питань цивільного захисту, діям в умовах надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та правилам безпеки життєдіяльності на 2010 рік (додається).

2. Доручити райдержадміністраціям, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад, керівникам територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій та начальникам обласних служб цивільної оборони:

2.1. До 20 січня 2010 року спланувати підготовку цивільного захисту підпорядкованої ланки та довести до виконавців зміст і терміни виконання заходів, які узгодити з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації та Головним управлінням МНС України в Миколаївській області. До 30 січня 2010 року копії цих документів надати до управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації;

2.2. Звіти про виконання плану основних заходів з підготовки Миколаївської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту України на 2010 рік надавати управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації щомісяця до 5 числа наступного місяця, за перше півріччя 2010 року - до 25 червня 2010 року, за 2010 рік - до 20 грудня 2010 року;

2.3. Пропозиції стосовно планування заходів з підготовки Миколаївської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту України на 2011 рік надати управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації до 25 червня 2010 року.

3. Взяти до відома, що виконання заходів з підвищення готовності цивільного захисту області є одним із пріоритетних завдань місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності і підпорядкування.

4. Доручити райдержадміністраціям та запропонувати виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад в установленому чинним законодавством порядку передбачати у відповідних місцевих бюджетах фінансування заходів цивільного захисту.

Опрос