Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении областного конкурса на лучшую организацию сбора урожая ранних зерновых культур в 2009 году и утверждении Условий областного конкурса на лучшую организацию сбора урожая ранних зерновых культур в 2009 году

Областная государственная администрация
Распоряжение, Условия от 26.06.2009 № 232-р

Про проведення обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2009 році та затвердження Умов обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2009 році

Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
від 26 червня 2009 року N 232-р

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Миколаївській області
21 липня 2009 р. за N 49/1650

Відповідно до статей 2, 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи надзвичайно важливе значення виробництва зерна та з метою своєчасного і якісного проведення збирання врожаю ранніх зернових:

1. Провести обласний конкурс на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2009 році.

2. Затвердити Умови обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2009 році, що додаються.

3. Утворити комісію по підбиттю підсумків обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2009 році у складі згідно з додатком 1.

4. Відділу фінансового забезпечення апарату облдержадміністрації (Кузьміній О. В.) перерахувати кошти в сумі 24214,71 гривень згідно з кошторисом видатків для проведення обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур у 2009 році з рахунку облдержадміністрації спеціального фонду обласного бюджету (додаток 2).

5. Рекомендувати головам райдержадміністрацій провести роботу щодо організації відповідних конкурсів у районах області.

6. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації (Яковлєву А. І.) довести це розпорядження до відома населення через засоби масової інформації.

7. Це розпорядження набирає чинності з дня опублікування в засобах масової інформації.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

Опрос