Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении областного фестиваля народного творчества "Мой родной край - моя маленькая родина"

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 21.01.2009 № 17-р
редакция действует с 26.02.2010

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.01.2009 р. N 17-р

Про проведення обласного фестивалю народної творчості "Мій рідний край - моя маленька батьківщина"

Розпорядження знято з контролю
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 26 лютого 2010 року N 55-р)

Відповідно до статей 2, 22, 37, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою збереження та розвитку української національної культури, виховання любові до рідної землі, популяризації етнокультурної спадщини та регіональних особливостей самобутньої культури краю, підняття престижу галузі культури, вивчення стану місцевих культурних ресурсів, подальшого розвитку в області народної творчості та культурно-освітньої діяльності, створення належних умов для розвитку усіх видів і жанрів аматорського мистецтва, творчих об'єднань та клубів за інтересами, підвищення виконавської майстерності, збереження та розвитку традиційного народного мистецтва, традицій, звичаїв, обрядів, удосконалення діяльності закладів культури в сучасних соціально-економічних умовах, в першу чергу на селі:

1. Провести обласний фестиваль народної творчості "Мій рідний край - моя маленька батьківщина" протягом 2009 року на базі обласного Палацу культури (далі - Фестиваль).

2. Створити організаційний комітет з підготовки та проведення обласного фестивалю народної творчості "Мій рідний край - моя маленька батьківщина" у складі згідно з додатком.

3. Затвердити Положення про проведення обласного фестивалю народної творчості "Мій рідний край - моя маленька батьківщина" та графік проведення творчих звітів міст обласного значення і районів області у рамках обласного фестивалю народної творчості "Мій рідний край - моя маленька батьківщина" (додаються).

4. Управлінню культури облдержадміністрації (Димитрову) забезпечити проведення відкриття Фестивалю 24 січня 2009 року на базі обласного Палацу культури з залученням лауреатів обласного огляду народної творчості 2008 року за підсумками творчих звітів міст обласного значення і районів області та передбачити в обласному бюджеті Миколаївської області видатки на його підготовку і проведення.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос