Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об архитектурно-градостроительном совете при управлении регионального развития, градостроения и архитектуры облгосадминистрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 13.11.2008 № 474-р
Утратил силу

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.11.2008 р. N 474-р

Про затвердження Положення про архітектурно-містобудівну раду при управлінні регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 6 червня 2011 року N 171-р)

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 15 березня 2012 року N 68-р)

Відповідно до статей 2, 13, 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 15 Закону України "Про архітектурну діяльність", наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 14.05.2007 N 15 "Про затвердження Типового положення про архітектурно-містобудівні ради при спеціально уповноважених місцевих органах містобудування та архітектури", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 травня 2007 року за N 564/13831:

1. Утворити архітектурно-містобудівну раду при управлінні регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про архітектурно-містобудівну раду при управлінні регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації (додається).

3. Покласти на начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Атанасова О. П. організаційну роботу по проведенню засідань та оформленню рішень архітектурно-містобудівної ради при управлінні регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації.

4. Головам райдержадміністрацій утворити відповідні архітектурно-містобудівні ради при відділах з питань містобудування та архітектури райдержадміністрацій, визначити їх склад та затвердити положення про них.

Опрос