Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в состав постоянно действующей экспертной комиссии облгосадминистрации по вопросам конфиденциальной информации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 19.08.2008 № 367-р
Утратил силу

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.08.2008 р. N 367-р

Про внесення змін до складу постійно діючої експертної комісії облдержадміністрації з питань конфіденційної інформації

Розпорядження втратило чинність
 (у зв'язку з втратою чинності
розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
від 11 грудня 2007 року N 399-р
згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
від 27 лютого 2018 року N 45-р)

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 1 Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року N 1893, з метою вирішення питань щодо віднесення відомостей до конфіденційної інформації:

1. Внести зміни до складу постійно діючої експертної комісії облдержадміністрації з питань конфіденційної інформації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 11 грудня 2007 року N 399-р "Про створення постійно діючої експертної комісії облдержадміністрації з питань конфіденційної інформації", виклавши його в новій редакції згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на виконуючого обов'язки заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Оборонька Д. М.

Опрос