Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании общественного совета по утверждению свободы слова и развитию информационной сферы области при облгосадминистрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 07.02.2008 № 56-р
Утратил силу

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.02.2008 р. N 56-р

Про створення громадської ради з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної сфери області при облдержадміністрації

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 30 грудня 2008 року N 559-р

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 30 червня 2010 року N 203-р)

Відповідно до статті 119 Конституції України, пункту 2 статті 2, пункту 8 статті 25, статті 37, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2004 року N 1378 "Про деякі питання щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", з метою здійснення координації заходів, пов'язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури на території області:

1. Створити громадську раду з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної сфери області при облдержадміністрації у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про громадську раду з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної сфери області при облдержадміністрації (далі - Положення), що додається.

Опрос