Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по обеспечению социальной адаптации лиц, отбывавших наказание в виде лишения свободы, на период до 2009 года на территории Николаевской области

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 08.01.2008 № 17-р
Утратил силу

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.01.2008 р. N 17-р

Про затвердження плану заходів щодо забезпечення соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у вигляді позбавлення волі, на період до 2009 року на території Миколаївської області

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 23 березня 2010 року N 90-р)

Відповідно до статті 119 Конституції України, статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року N 1030-р "Про затвердження плану заходів щодо забезпечення соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у вигляді позбавлення волі, на період до 2009 року":

1. Затвердити план заходів щодо забезпечення соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у вигляді позбавлення волі, на період до 2009 року на території Миколаївської області (далі - план заходів), що додається.

2. Доручити головам райдержадміністрацій та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам затвердити відповідні плани заходів щодо забезпечення соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у вигляді позбавлення волі, на період до 2009 року.

3. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання затвердженого плану заходів та щопівроку до 25 числа останнього місяця інформувати з наростаючим підсумком Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням.

Опрос