Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании специальной комиссии по ликвидации чрезвычайной ситуации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 13.08.2007 № 246-ра

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.08.2007 р. N 246-ра

Про створення спеціальної комісії з ліквідації надзвичайної ситуації

Відповідно до статті 2, статті 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14 червня 2002 року N 843 "Про затвердження Загального положення про спеціальну Урядову комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і Загального положення про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру регіонального, місцевого та об'єктового рівня", розпорядження голови облдержадміністрації від 7 серпня 2002 року N 416-р "Про створення спеціальних комісій з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру регіонального рівня", для підвищення ефективності координуючих функцій органів управління, негайного реагування на надзвичайну ситуацію, пов'язану з катастрофічним затопленням окремих вулиць м. Нова Одеса, інших населених пунктів на території Новоодеського району, яка виникла 13 серпня 2007 року, і оперативного управління процесами її ліквідації:

1. Створити спеціальну комісію з ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з катастрофічним затопленням окремих вулиць м. Нова Одеса, інших населених пунктів на території Новоодеського району (далі - спеціальна комісія), у складі згідно з додатком.

2. Спеціальній комісії в термін до 14 серпня 2007 року розробити та затвердити комплексний план заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

3. Про результати роботи спеціальної комісії звітувати щодня тимчасово виконуючому обов'язки голови облдержадміністрації щодо повної ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос