Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке разработки и выполнения областных целевых программ

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок, Перечень, Паспорт от 14.09.2006 № 287-р
редакция действует с 17.01.2014

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.09.2006 р. N 287-р

Про порядок розроблення та виконання обласних цільових програм

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 17 січня 2014 року N 6-р

Відповідно до статті 17 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 25 травня 2001 року N 341/2001 "Про Концепцію державної регіональної політики", керуючись Бюджетним кодексом України, на виконання пункту 1 протокольних доручень, наданих на засіданнях колегії облдержадміністрації 16 - 30 червня 2006 року, з метою визначення засад розроблення, виконання обласних цільових програм як засобу програмно-цільового управління у складі проекту програм соціально-економічного розвитку області, забезпечення виконання заходів та завдань програм в установлені терміни, досягнення передбачених показників програм, використання фінансових, матеріально-технічних та інших залучених ресурсів за призначенням:

1. Затвердити Порядок розроблення та виконання обласних цільових програм (далі - Порядок), що додається.

2. Керівникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрації забезпечити неухильне дотримання вимог установленого Порядку.

3. Заступникам голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов'язків при ініціюванні та у процесі розроблення обласних цільових програм вносити пропозиції щодо створення науково-технічних, координаційних рад та інших консультативно-дорадчих органів.

4. Доручити керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації надавати інформацію про хід виконання програм (по завідуванню згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5, 6) для узагальнення Головному управлінню економіки облдержадміністрації за підсумками року - до 1 лютого наступного за звітним роком.

Опрос