Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в состав областного координационно-методического совета по правовому образованию населения

Областная государственная администрация
Распоряжение от 17.04.2006 № 129-р
Утратил силу

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.04.2006 р. N 129-р

Про внесення змін до складу обласної координаційно-методичної ради з правової освіти населення

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 14 жовтня 2009 року N 387-р)

Відповідно до статей 2, 25, пункту 9 статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 18 жовтня 2001 року N 992/2001 "Про Національну програму правової освіти населення", з метою створення в області необхідних умов для одержання, використання і поширення правових знань особами, які не мають юридичної освіти, в усіх сферах суспільного і державного життя, закріплення основних напрямів правоосвітньої діяльності, визначення її організаційного забезпечення:

1. Внести зміни до складу обласної координаційно-методичної ради з правової освіти населення, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 4 грудня 2000 р. N 855-р "Про затвердження Положення про Миколаївську обласну координаційно-методичну раду з правової освіти населення, Положення про правову освіту населення у Миколаївській області та про зміни у складі обласної координаційно-методичної ради з правової освіти населення", виклавши його в новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 15 січня 2003 року N 30-р "Про внесення змін до складу обласної координаційно-методичної ради з правової освіти населення", від 9 вересня 2003 року N 498-р "Про внесення змін до складу обласної координаційно-методичної ради з правової освіти населення", від 21 квітня 2005 року N 107-р "Про внесення змін до складу обласної координаційно-методичної ради з правової освіти населення".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Войналовича В. А.

Опрос