Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении в г. Николаеве выставки "Раскачанные колокола памяти"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 10.04.2006 № 125-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.04.2006 р. N 125-р

Про проведення в м. Миколаєві виставки "Розгойдані дзвони пам'яті"

Відповідно до статей 2, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання доручення Президента України від 12 січня 2006 року N 1-1/28 щодо забезпечення проведення в обласних центрах України виставки "Розгойдані дзвони пам'яті", що проходила в Палаці мистецтв "Український дім" (м. Київ) у листопаді - грудні 2005 року, з урахуванням окремого доручення голови облдержадміністрації від 24 лютого 2006 року N 63/0/03-05/1-06 та з метою привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії держави - Голодомору 1932-33 років в Україні:

1. Управлінню культури облдержадміністрації (Лоскутнікову) забезпечити експонування виставки "Розгойдані дзвони пам'яті" в м. Миколаєві з 13 до 23 квітня 2006 року відповідно до графіка, наданого Міністерством культури і туризму України.

2. Затвердити кошторис витрат на проведення виставки "Розгойдані дзвони пам'яті" (додається).

3. Відділу бухгалтерського обліку апарату облдержадміністрації (Кузьміній) виділити кошти з рахунку облдержадміністрації спеціального фонду бюджету відповідно до затвердженого кошторису та перерахувати їх згідно з наданими рахунками.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос