Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в механизм применения на уровне областного бюджета Порядка использования средств резервного фонда бюджета

Областная государственная администрация
Распоряжение от 31.08.2005 № 245-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.08.2005 р. N 245-р

Про внесення змін до механізму застосування на рівні обласного бюджету Порядку використання коштів резервного фонду бюджету

Відповідно до статей 14, 18 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 24 Бюджетного кодексу України, з метою приведення у відповідність з постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 2005 року N 647 "Про внесення змін до Порядку використання коштів резервного фонду бюджету" та організацією процесу фінансування невідкладних заходів, що виникають у процесі виконання обласного бюджету:

1. Внести зміни до механізму застосування на рівні обласного бюджету Порядку використання коштів резервного фонду бюджету, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 24 грудня 2002 року N 691-р "Про затвердження механізму застосування на рівні обласного бюджету Порядку використання коштів резервного фонду бюджету", виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Контроль за використанням коштів резервного фонду обласного бюджету та виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Туманика А. А.

 

Голова облдержадміністрації 

О. В. Садиков 

 

МЕХАНІЗМ
застосування на рівні обласного бюджету Порядку використання коштів резервного фонду бюджету

Опрос