Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии для проведения проверки фактов, изложенных в обращении бывших работников Николаевской облгосрыбинспекции

Областная государственная администрация
Распоряжение от 18.03.2005 № 64-р
редакция действует с 03.03.2006

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.03.2005 р. N 64-р

Про створення комісії для проведення перевірки фактів, викладених у зверненні колишніх працівників Миколаївської облдержрибінспекції

Розпорядження знято з контролю
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 3 березня 2006 року N 55-р)

Відповідно до статті 119 Конституції України, статей 2, 25, 28, 36 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 19 Закону України "Про звернення громадян", з метою перевірки фактів, викладених у зверненні Герасимець М. М. та інших колишніх працівників Миколаївської обласної державної інспекції по охороні, відтворенню водних ресурсів та регулюванню рибальства:

1. Створити комісію для проведення перевірки фактів, викладених у зверненні Герасимець М. М. та інших колишніх працівників Миколаївської обласної державної інспекції по охороні, відтворенню водних ресурсів та регулюванню рибальства у складі, що додається.

2. Голові комісії, виконуючому обов'язки першого заступника голови облдержадміністрації Туманику А. А. до 5 квітня 2005 року надати голові облдержадміністрації інформацію про результати перевірки.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос