Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении исполнения постановления Кабинета Министров Украины от 4 марта 2004 года N 269 "Об утверждении Порядка зачисления и использования средств, подлежащих перечислению Пенсионным фондом учреждениям (заведениям), в которых лица состоят на полном государственном содержании"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 08.04.2004 № 176-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.04.2004 р. N 176-р

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 року N 269 "Про затвердження Порядку зарахування та використання коштів, що підлягають перерахуванню Пенсійним фондом установам (закладам), де особи перебувають на повному державному утриманні"

Відповідно до статей 2, 25, пункту 1 статті 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Довести до відома голів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) голів, керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, що Кабінет Міністрів України видав постанову від 4 березня 2004 р. N 269 "Про затвердження Порядку зарахування та використання коштів, що підлягають перерахуванню Пенсійним фондом установам (закладам), де особи перебувають на повному державному утриманні" (додається) (див. окремо в базі). 

2. Доручити головам райдержадміністрацій та запропонувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити здійснення контролю за своєчасністю та повнотою зарахування і використання коштів, перерахованих зазначеним установам (закладам).

Опрос