Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии для проверки соблюдения Конституции Украины, законов Украины на дочернем предприятии "Миколаївський річковий порт" АСК "Укррічфлот" и изучении экономической ситуации, сложившейся вокруг предприятия

Областная государственная администрация
Распоряжение от 18.03.2004 № 142-р
редакция действует с 05.08.2004

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.03.2004 р. N 142-р

Про створення комісії для перевірки додержання Конституції України, законів України на дочірньому підприємстві "Миколаївський річковий порт" АСК "Укррічфлот" та вивчення економічної ситуації, що склалася навколо підприємства

Розпорядження знято з контролю
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
від 5 серпня 2004 року N 368-р)

Відповідно до статті 119 Конституції України, "Про місцеві державні адміністрації", окремого доручення Прем'єр-міністра України від 4 березня 2004 року N 10296/0, з метою проведення перевірки додержання Конституції України, законів України на дочірньому підприємстві "Миколаївський річковий порт" АСК "Укррічфлот" та вивчення економічної ситуації, що склалася навколо підприємства:

1. Затвердити склад комісії для проведення перевірки додержання Конституції України, законів України на дочірньому підприємстві "Миколаївський річковий порт" АСК "Укррічфлот" та вивчення економічної ситуації, що склалася навколо підприємства.

2. Голові комісії Балакірєву М. В. забезпечити роботу комісії, про результати перевірки доповісти до 1 квітня 2004 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Опрос