Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении исполнения требований и заданий, поставленных Президентом Украины Л. Д. Кучмой на Всеукраинском совещании по проблемам борьбы с организованной преступностью и коррупцией и защите прав человека 29 января 2004 года и в Указе Президента Украины от 9 февраля 2004 года N 175/2004 "О системе мер по устранению причин и условий, содействующих преступным проявлениям и коррупции"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 23.02.2004 № 82-р
редакция действует с 21.02.2013

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.02.2004 р. N 82-р

Про забезпечення виконання вимог та завдань, поставлених Президентом України Л. Д. Кучмою на Всеукраїнській нараді з проблем боротьби з організованою злочинністю і корупцією та захисту прав людини 29 січня 2004 року та в Указі Президента України від 9 лютого 2004 року N 175/2004 "Про систему заходів щодо усунення причин та умов, які сприяють злочинним проявам і корупції"

Розпорядження знято з контролю
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 21 лютого 2013 року N 48-р)

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення виконання вимог та завдань, поставлених Президентом України Л. Д. Кучмою на Всеукраїнській нараді з проблем боротьби з організованою злочинністю і корупцією та захисту прав людини 29 січня 2004 року, Указом Президента України від 9 лютого 2004 N 175/2004 "Про систему заходів щодо усунення причин та умов, які сприяють злочинним проявам і корупції", виконання відповідного рішення спільного засідання колегії облдержадміністрації та Координаційного комітету по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю при облдержадміністрації від 10 лютого 2004 року N 1/4, реалізації на території Миколаївської області державної політики щодо захисту прав і свобод громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю і корупцією:

1. Довести до відома райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади виступ Президента України Л. Д. Кучми на Всеукраїнській нараді з проблем боротьби з організованою злочинністю і корупцією та захисту прав людини 29 січня 2004 року та Указ Президента України від 9 лютого 2004 N 175/2004 "Про систему заходів щодо усунення причин та умов, які сприяють злочинним проявам і корупції" (див. окремо в базі) (додаються).

2. Доручити головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським (міст обласного значення) головам, керівникам територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади:

2.1. Вжити заходів щодо виконання вимог та завдань, викладених у виступі Президента України Л. Д. Кучми на Всеукраїнській нараді з проблем боротьби з організованою злочинністю і корупцією та захисту прав людини 29 січня 2004 року.

2.2. Здійснити заходи щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів виконавчої влади, усунення причин та умов, що сприяють вчиненню корупційних діянь та інших правопорушень, пов'язаних із корупцією.

2.3. Забезпечити виконання Указу Президента України від 15 липня 2000 року N 906/2000 "Про заходи щодо забезпечення підтримки та дальшого розвитку підприємницької діяльності" та відповідного доручення Президента України.

2.4. Забезпечити повне інформування населення через місцеві засоби масової інформації про виявлені випадки нелегального виробництва алкогольних напоїв та тютюнових виробів, оптової та роздрібної торгівлі з порушенням законодавства, в тому числі фальсифікованою продукцією.

2.5. Здійснити перевірку стану додержання земельного законодавства органами виконавчої влади, звернути особливу увагу на виконання загальнодержавних і регіональних програм щодо використання і охорони земель, здійснення контролю за використанням та охороною земель, насамперед земель рекреаційного та історико-культурного призначення.

Опрос