Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении исполнения постановления Кабинета Министров Украины от 28 сентября 2001 года N 1282 "Об утверждении Порядка отчисления в специальные фонды местных бюджетов 10 процентов стоимости питьевой воды, подаваемой через системы централизованного снабжения с отклонением от требований стандартов"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 06.11.2001 № 670-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.11.2001 р. N 670-р

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2001 року N 1282 "Про затвердження Порядку відрахування до спеціальних фондів місцевих бюджетів 10 відсотків вартості питної води, яка подається через системи централізованого постачання з відхиленням від вимог стандартів"

Відповідно до статті 16 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2001 року N 1282 "Про затвердження Порядку відрахування до спеціальних фондів місцевих бюджетів 10 відсотків вартості питної води, яка подається через системи централізованого постачання з відхиленням від вимог стандартів":

1. Довести до відома районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, що Кабінетом Міністрів України видано постанову від 28 вересня 2001 року N 1282 "Про затвердження Порядку відрахування до спеціальних фондів місцевих бюджетів 10 відсотків вартості питної води, яка подається через системи централізованого постачання з відхиленням від вимог стандартів" (додається) (див. окремо в базі).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос