Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении исполнения постановления Кабинета Министров Украины от 28 сентября 2000 года N 1475

Областная государственная администрация
Распоряжение от 08.11.2000 № 799-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.11.2000 р. N 799-р

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2000 року N 1475

Відповідно до статті 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2000 р. N 1475 "Про проведення відкритих аукціонів з продажу права вимоги за простроченою більше ніж два роки заборгованістю юридичних осіб - резидентів щодо відшкодування витрат Державного бюджету України, пов'язаних з виконанням гарантійних та кредитних зобов'язань Кабінету Міністрів України":

1. Головам райдержадміністрацій:

1.1. Довести до відома начальників управлінь сільського господарства і продовольства райдержадміністрацій, юридичних осіб - резидентів, які мають прострочену більше ніж два роки заборгованість перед державою щодо відшкодування витрат Державного бюджету України, пов'язаних з виконанням гарантійних та кредитних зобов'язань Кабінету Міністрів України, Порядок проведення відкритих аукціонів з продажу права вимоги такої заборгованості та забезпечити його виконання (додаток) (див. окремо в базі).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос