Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава конкурсной комиссии по проведению конкурсного отбора на замещение вакантной должности директора коммунального предприятия "Київтранспарксервіс"

Киевский городской голова
Распоряжение от 13.10.2015 № 733

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.10.2015 р. N 733

Про затвердження складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства "Київтранспарксервіс"

Відповідно до статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання розпорядження Київського міського голови від 01 жовтня 2015 року N 711 "Про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства "Київтранспарксервіс" з метою забезпечення проведення конкурсного відбору:

1. Затвердити склад конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства "Київтранспарксервіс", що додається.

2. Провести перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства "Київтранспарксервіс" 16 жовтня 2015 року о 14 год 30 хв у приміщенні виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (м. Київ, вул. Хрещатик, 36).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Опрос