Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О решении финансовых вопросов

Киевский городской голова
Распоряжение от 23.09.2015 № 662

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.09.2015 р. N 662

Про вирішення фінансових питань

Відповідно до рішення Київської міської ради від 28 січня 2015 року N 60/925 "Про бюджет міста Києва на 2015 рік", розпорядження заступника міського голови - секретаря Київської міської ради від 23 березня 2015 року N 25 "Про організаційні заходи щодо виділення та використання коштів Програми вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у 2015 році" та враховуючи звернення депутатів Київської міської ради:

1. Здійснити розподіл коштів у сумі 287931,60 грн. (двісті вісімдесят сім тисяч дев'ятсот тридцять одна гривня 60 копійок), передбачених Програмою вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у 2015 році, за напрямами згідно з додатком.

2. Управлінню фінансового забезпечення та звітності секретаріату Київської міської ради здійснити фінансування громадських приймалень депутатів Київської міської ради відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови - секретаря Київської міської ради Резнікова О. Ю.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос